Csomagolási, postázási feladatokra keresünk kollégát azonnali kezdéssel

Feladatok

Legfontosabb feladata a szállításra kész csomagok összekészítése, csomagolása, postacímkék nyomtatása
Továbbá:
- termelésirányítási rendszerünk kezelése

- dokumentumok digitalizálása

- egyéb termelést segítő egyszerűbb / nem szaktudást igénylő feladatok ellátása.

Elvárások:

Alap szinten, de biztosan kezeli a számítógépet, ismeri az excelt, van affinitása az új programok elsajátítására, tud rendszerben gondolkodni.
Előny "B" kategóriás jogosítvány de nem feltétel.

Fontos:
- a precizitás,pontosság
- monotonitástűrés

Amit kínálunk:
- Stabil jövedelem
- Családias légkör
- Vidékieknek bejárási támogatás

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Munkavégzés helye: Szolnok

Jelentkezés: Önéletrajzát az allas@bravotools.hu e-mail címre várjuk, a tárgy mezőbe kérjük írja be, hogy „Csomagoló”.